Байрак

Буа районы

Рус Тат
Спорт

Буалылар “Дельфинда” балык кебек йөзделәр (фоторепортаж)

Шул рәвешле Буа, Кама Тамагы, Кайбыч, Чүпрәле районнары җыелма командалары арасында үткән ярышларда пъедесталның баскычларына иң күп күтәрелүчеләр дә алар булдылар. 2000-2001 елгы яшүсмерләр арасында 100 метрга ирекле йөзүдә: Р. Сәгъдиев мәктәбеннән Александр Македонский - I урын; Р. Сәгъдиев мәктәбеннән Руслан Климовский - II урын; 2000-2001 елгы кызлар арасында 100...

Шул рәвешле Буа, Кама Тамагы, Кайбыч, Чүпрәле районнары җыелма командалары арасында үткән ярышларда пъедесталның баскычларына иң күп күтәрелүчеләр дә алар булдылар.
2000-2001 елгы яшүсмерләр арасында 100 метрга ирекле йөзүдә:
Р. Сәгъдиев мәктәбеннән Александр Македонский - I урын;
Р. Сәгъдиев мәктәбеннән Руслан Климовский - II урын;
2000-2001 елгы кызлар арасында 100 метрга ирекле йөзүдә:
Лицей-интернаттан Асия Сәлахетдинова - I урын;
Р. Сәгъдиев мәктәбеннән Эльмира Сабитова - II урын;
2002-2003 елгы яшүсмерләр арасында 50 метрга брасс йөзүдә:
1 номерлы мәктәптән Алмаз Хәсәнов - II урын;
1 номерлы мәктәптән Дмитрий Горелов - III урын;
2002-2003 елгы кызлар арасында 50 метрга ирекле йөзүдә
Карлы төп урта мәктәбеннән Рамилә Баһаветдинова - I урын;
5 номерлы мәктәптән Полина Кузьмина - III урын;
2002-2003 елгы кызлар арасында 50 метрга брасс йөзүдә:
Карлы төп урта мәктәбеннән Рамилә Баһаветдинова - III урын;
2004-2005елгы яшүсмерләр арасында 50 метрга ирекле йөзүдә:
Р. Сәгъдиев мәктәптән Искәндәр Фәйзуллин - I урын;
2004-2005елгы яшүсмерләр арасында 50 метрга аркада йөзүдә:
Р. Сәгъдиев мәктәптән Искәндәр Фәйзуллин - I урын;
Карлы төп урта мәктәбеннән Салават Баһаветдинов - III урын;
2004-2005 елгы кызлар арасында 50 метрга ирекле йөзүдә
2 номерлы лицей укучысы Сөмбел Гомәрова - II урын;
2004-2005 елгы кызлар арасында 50 метрга аркада йөзүдә
2 номерлы лицей укучысы Сөмбел Гомәрова - I урын;
2 номерлы лицей укучысы Юлия Фролово - III урын.
Катнаш эстафетада - 50 метр араны дүрт тапкыр ирекле йөзүдә Буа командасы җиңүче булды. Кунаклардан - Чүпрәледән килгән команда икенче, Кама Тамагы йөзүчеләре өченче урынга лаек булдылар.
Җиңүчеләргә медальлар һәм Мактай Грамоталары, ә беренче урын яулаган Буаның җыелма командасына кубок тапшырылды.


Оставляйте реакции

0

0

0

0

0

К сожалению, реакцию можно поставить не более одного раза :(
Мы работаем над улучшением нашего сервиса

Нет комментариев